[Ітекс] — оренда інтернет-магазину

ru ua en 
(044) 232-37-78   (067) 506-42-32   (050) 336-00-64
Анкета-заявка
 
::На головну > Створення інтернет-магазину

Що таке оренда інтернет-магазину

Оренда інтернет-магазину — швидкий і надійний спосіб відкрити свій магазин у мережі на умовах щомісячної оплати. Вам не потрібно розбиратися в багатьох специфічних аспектах інтернет-технологій — орендуйте готові рішення й знання у професіоналів!

Почати продаж через Інтернет можна всього за 2 тижні
   
1 день
3—10 днів
постійно в роботі

Установка

Установлюємо інтернет-магазин
Багаторічний досвід продажів в Інтернет дозволив зібрати в інтернет-магазині необхідну функціональність.
Із цього моменту вже можна наповнювати вітрину товарами

Настроювання

Налаштовуємо та оформлюємо магазин індивідуально для вас
Ваш магазин буде відрізнятися від інших. Дивіться працюючі магазини.

Запуск

Відкриття магазину.
Ви продаєте, ми забезпечуємо працездатність
Реєструємо в пошукових серверах, забезпечуємо технічну підтримку, гарантуємо надійність.
 
 

Орендуючи в нас магазин, Ви отримаєте в свої руки потужний інструмент для створення і підтримки власного інтернет-магазину і одночасно не ризикуєте значними витратами. З допомогою нашого інтернет-магазину Ви зможете швидко, без навичок програмування і дуже «грамотно» створити свій інтернет-магазин, а ми Вам у цьому допоможемо.

Якщо Ви бажаєте збільшити роздрібні продажі, але не бажаєте викладати значну суму за розробку нового інтернет-магазину, тоді найоптимальнішим рішенням буде оренда інтернет-магазину BiShop.

ТОВ «АвтоБетон»

ВЕЛИКЕ СПАСИБІ, ETechs, за працю й оперативність у вашому відношенні до клієнтів!

Хочу сказати, що з таким колективом приємно співробітничати. А створення сайту і його запуск у строк менше тижня від першого обговорення умов роботи — уже через кілька днів допоміг новим клієнтам побачити нашу сторінку в Інтернеті.

За оформлення окрема подяка! Результат вийшов набагато ефективнішим ніж задуманий і відразу був оцінений керівництвом компанії на "5+". Я радий нашому початку співробітництва. Сподіваюся на подальше зміцнення й розвиток відносин надалі.

Удачі й успіхів Вам і вашій компанії!

З повагою,
Олександр Панасенко
ТОВ «АвтоБетон»

Каталог товарів і виробників Китаю «CHINA PORTAL»

Якщо ви прагнете створити інтернет-магазин, — ви одержите задоволення від роботи з командою професіоналів компанії Etechs, де хлопці вмів працювати творчо, уміють глибоко копати, уміють будувати ґрунтовно. Вони професіонали й воліють працювати з такими ж просунутими користувачами. Так що не соромтеся, добродії, навчайтеся й сміло взаємодійте з Etechs.

З повагою, Селютин Юрій Вікторович

Інтернет-магазин подарунків «WOW SHOP»
wowshop.ua

По досвіду роботи я зустрічалася із ситуацією, коли сайт розроблявся власними силами. У цьому, здавалося б, приваблює те, що роботу програмістів, дизайнерів і верстальщиків можна безпосередньо контролювати, вносити корегування по ходу роботи, тестувати сайт на предмет помилок і недоліків. Однак "свої" фахівці як правило не мають достатнього досвіду, тому корегування доводилося вносити багато, іноді строки не виконувалися або ж помилки довго не могли виправити.

Із цієї причини краще звертатися до професійних компаній, які чітко розуміють, скільки часу займе та або інша операція, можуть запропонувати нові креативні ідеї, підказати кращий варіант, зробити все можливе для зручності роботи замовника. А особливо це критично, коли власних розробників у компанії немає.

Перевагою техпідтримки сайту є мобільність змін на сайті. Після розробки сайту часто приходять додаткові потреби що-небудь поліпшити, додати новий функціонал — і дуже зручно, коли розробники можуть у найстисліший термін внести ці зміни. Вартість робіт при постійній підтримці значно нижче, ніж за умови замовлення таких послуги за потреби. Розробники Etechs технічно підтримують багато сайтів, тому часто зміни на сайт конкретного замовника вносяться безкоштовно, оскільки вони вже були розроблені й протестовані на сайтах інших замовників.

Також у роботі з компанією Etechs дуже зручним є те, що розроблений ними сайт можна легко міняти самим, додавати нові розділи, майданчики, редагувати розділи і їх описання. Коли не потрібно звертатися до розробників і гаяти час на очікування змін — це значний плюс компанії-розробнику.

З повагою,
Наталія,
редактор сайту «WOW SHOP»